Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ALE JESTES PUSTA IDIOTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
badzo dobrze go znalam!!!!!!!!!i nie slyszalam o tym zeby kogos skrzywdzil!!!!!!!!!!przestancie pisac te bzdury bo ludziom ktorzy sie z nim przyjaznili i rodzinie sprawiacie zal i zadajecie jeszcae wiekszy bol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja idiotka? Spojrz na siebie tak widać jak przezywasz smierc siedzisz na necie pier***isz farmazony broniace go, zamiast wspierac rodzinę!!! ty jestes pusta a zarazem głupia.. czy ti=o jest normalne my mozemy komentowac a Ty wypier....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie jestem najblisza rodzina!!!!!!!!!!!!!!!tylko bardzo dobra znajama!!!!!!!!!!!!!!i na dzien dzisiejszy to grono rodzinne jest najlepszym wsparciem!!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie wiesz jak bardzo ja to przezywam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie jestem w stanie o niczym innym myslec i dlatego siedze na tym glupim forum na ktorym pisza ludzie ktorzy maja serca z kamienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Ci wierzę ale uwierz mi wiem jaki byłi inni też .. zapewne i Ty tylko nie chcesz się przyznać bo wiesz ze to zmini opinie chodź juz nie moze na gorsza;/ znalam go nie od wczoraj nie od dziś i wiem jaki był i nie zmieni zdania!!!! Bardzo mi szkoda że jego losy tak sie potoczyly i zostawił zone i wspaniala corke. Al;e takie jest zycie. A po sobie zostawił opinie. I nie mam zamiaru komentowac z Toba na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucia dla rodziców:( A czy ktoś wie w jakim stanie są Mirek i Łukasz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktos wie kto zajechał drogę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOS WIE MOZE W JAKIM STANIE SA BRACIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łza napisał:
Ja powiem tak, szkoda szkoda że zostawil rodzinę ... Tylko jescze w sobotę widziałam na dyskotece w parafiance jak on i jego bracia kopali jakiegos chłopaka w rowie i jego żona stała przy nim!! komentarze zostawie dla Was.
najgorszemu wrogowi nie zyczy sie smierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie był moj wróg!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile razy jeszcze dziennik bedzie zmienial zdjęcie do tego artykułu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
ile razy jeszcze dziennik bedzie zmienial zdjęcie do tego artykułu???
A w czym jest problem, bo nie rozumiem nerwów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co ty pier***isz o tej parafiance nic takiego nie było zastanów sie co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~malutka~ napisał:
Tragedia! samochód w częściach, zostawił młodziutką żonę i dwuletnie dziecko.
ku*** przeciez to logiczne ze specjalnie ich nie zostawił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam świadków oni też widzieli ja też!! znalam ich dobrze wiec nie moglam ich nie widzieć!!! A ty nie wpadaj w te nerwy bo moze u ty byles ze sie tak denerwujesz!!! Kolego stiknij sie w głowke moze nerwy mina;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAŁEM BARDZO DOBRZE TEGO KIEROWCE I TO NAPEWNO NIEBYŁ POPIS, PRZESTANCIE WYPISYWAC JAKIES GŁOPOTY,WSPOŁCZUCIA DLA RODZINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kicia napisał:
Mam świadków oni też widzieli ja też!! znalam ich dobrze wiec nie moglam ich nie widzieć!!! A ty nie wpadaj w te nerwy bo moze u ty byles ze sie tak denerwujesz!!! Kolego stiknij sie w głowke moze nerwy mina;)
w tym czasie byliśmy w barze wiec nie mogło ich tam byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI SPRAWCA, to byl dobry kumpel ktory odszedl na zawsze, swiatkowie zgloscie sie na policje, pomozcie rodzinie, wspolczucie dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skad wiesz o ktorej godz to było? nie bron ich tylko widziałam i zaden patalach nie bedzie mi mowil ze jestem slepa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANDREW napisał:
JAKI SPRAWCA, to byl dobry kumpel ktory odszedl na zawsze, swiatkowie zgloscie sie na policje, pomozcie rodzinie, wspolczucie dla rodziny
i ty masz racje Piotrek jezdził spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...